Zegar MAGANDA

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Mebin
 • Dostępność: Towar na zamówienie Tel.784-010-736  (0 szt.)
 • Szerokość: 20 cm
 • Wysokość: 100 cm
 • Głębokość: 4 cm


 • Dostępne kolory wybarwień:

  DĄB NATURALNY

  ORZECH ANTYCZNY


KOLEKCJA " MAGANDA "

Kolekcja Maganda techniką wykonania nawiązuje do najlepszych tradycji meblarstwa, wzornictwo tych mebli sięga do bardzo modnego stylu Art Deco. Fronty brył ozdobiono żłobieniem w kształcie zbliżonym do zaokrąglonego na rogach trapezu, zaś kolorystyka mebli opiera się na kontrastowym zestawieniu czerni i antycznego orzecha lub naturalnego dębu.

Urok litego drewna wyeksponowanego na frontach podkreślają geometryczne formy czarnych elementów. Ciemne szkło antisol i podświetlane półki szklane sprawiają, że pokój wyposażony tym zestawem wypełnia się dyskretnym, eleganckim blaskiem.

Kolekcja powstała w zgodzie z naturą, czego wyrazem jest wykorzystanie szlachetnego tworzywa pokrytego lakierami wodnymi, obrobionego z najwyższą starannością i dbałością o detale wykończenia. Znajdziemy w niej także cechy użyteczne - kompleksowość wyposażenia pomieszczeń i praktyczność zastosowanych mechanizmów, takich jak na przykład system bezszelestnego zamykania drzwi „push to open” i samoczynne zamykanie ich na zatrzask. Wszystko to sprawia, że tym z pozoru prostym bryłom nie sposób odmówić elegancji i ozdobnego charakteru, którego nierzadko brakuje minimalistycznym formom współczesnych mebli.

Różnorodność mebli wchodzących w skład Magandy pozwoli wybrać spośród nich takie, które najlepiej zaspokoją indywidualne potrzeby i gusty użytkowników.

Znajdują się tu pojedyncze i podwójne witryny, szafki stojące i wiszące, szafki RTV z panelem i komody. Uwagę zwraca lekki regał, na którym zaprezentują się dobrze książki i bibeloty godne wyeksponowania. Jego dwustronna konstrukcja sprawi, że może być on wykorzystany również, jako ażurowa ścianka działowa w salonie. Na szczególne uznanie zasługuje wprowadzony do tej kolekcji ławostół. Dzięki zastosowanemu mechanizmowi pneumatycznego podnośnika pozwala on na dokonanie praktycznie jednym ruchem ręki zamiany kawowego stolika w wygodny jadalniany mebel z automatycznie rozsuwanym blatem. System ten doskonale sprawdza się w przypadku większej liczby gości.