PROMOCJA

Łóżko + pojemnik + stelaż

1595 zł

Więcej

NOWOŚĆ !!!

Jedyne oryginalne Amerykańskie Meble tylko u nas.

Zobacz całą kolekcję.

Więcej

 

BLOG

Zapraszamy na nasz nowy blog
o meblach.

Więcej

 

WYPRZEDAŻ

-25% Prosecco

Więcej

SALON MEBLOWY BAX-POL TORUŃ położony jest na obrzeżach Torunia w malowniczym otoczeniu lasów, z dala od zgiełku miasta, zapewnia wyjątkowy komfort wyboru mebli. 25-letnie doświadczenie jak i tradycja sklepu, zobowiązuje nas do utrzymania najlepszej oferty towarów i usług. Nasz sklep meblowy w Toruniu oferuje tapicerowane meble oraz produkty innego rodzaju takie jak meble do sypialni w Toruniu -wyjątkowa oferta z całego świata – to idea która zmaterializowała się w postaci najróżnorodniejszej ekspozycji w regionie.

Oferujemy meble tapicerowane i skrzyniowe, zarówno stylowe – począwszy od wysublimowanej klasyki do nowoczesnych i minimalistycznych w wyrazie. Każdy Klient otrzyma u nas szczegółowe informacje na temat interesujących go wyrobów a także fachową poradę naszego projektanta, która pozwoli stworzyć niepowtarzalne i urokliwe wnętrza. Nasz Salon meblowy to ponad 5000 metrów powierzchni wystawienniczej po której będziemy Państwa przewodnikami. Dojazd do salonu meblowego jest bardzo wygodny ze względu na usytuowanie przy głównej trasie Toruń – Bydgoszcz.

Klientom którzy z różnych względów nie mogą nas odwiedzić , przedstawiamy również ofertę w naszym internetowym  sklepie meblowym z Torunia. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, oraz założenie by ekskluzywne meble tapicerowane zakupione w naszej firmie służyły Państwu długie lata. Aby zapewnić pełen komfort obsługi, oferujemy specjalistyczny transport, ewentualne wniesienie i montaż, w wybranym przez Klienta miejscu na terenie całego kraju. Nasza doświadczona ekipa, gwarantuje bezpieczną i terminową dostawę.

Serdecznie Zapraszamy!

PRZETARG

Zwracamy się do Państwa z zapytaniem ofertowym dotyczącym budowy budynku hotelowego w Górznie w powiecie brodnickim według zamieszczonej specyfikacji – kosztorysu ofertowego w pdf

Kryterium oceny oferty jest cena wykonania całej inwestycji – wygrywa oferta z najniższą ceną

Termin składania ofert – do dnia 02.10.2018

W przypadku złożenia ofert przez podmioty powiązane osobowo lub kapitałowo – podmioty te zostaną wykluczone z postępowania.

W przypadku braku złożenia co najmniej dwóch ofert zgodnych z zapytaniem ofertowym postępowania zostanie unieważnione.

Ogłoszenie znajduje się również na stronie www.dworekwapionka.pl

W razie pytań proszę o maila/telefon