Szanowni Państwo!
Jeśli zajrzeliście w tę zakładkę
oto niespodzianka:
Zaprojektujemy Wasze wymarzone wnętrze
GRATIS!*

 

Zastanawiając się nad zakupem mebli do swojego wnętrza,warto pomyśleć o nim jak o szeroko rozumianej przestrzeni swojego życia, funkcjonowania, przemieszczania się. Dlatego ważna będzie odpowiednia komunikacja, wygoda mieszkańców, ergonomiczne ustawienie mebli i sprzętów. To także trudna i wymagająca dużego wyczucia sztuka łączenia materiałów i struktur, dużej wrażliwości na kolory, niuanse ich odcieni, doboru faktur tkanin i zestawień kolorystycznych. Ponieważ naszym założeniem jest stworzenie Państwu pełnego komfortu przy wyborze mebli, Firma Bax-Pol oddaje do Państwa dyspozycji doświadczenie swojego Projektanta. Zgłębienie Państw zainteresowań, upodobań, wymagań – może zaowocować przestrzenią która zyska klasę i elegancję. Projektant – Dekorator umiejętnie zestawi ze sobą zbliżone odcienie lub kontrastujące barwy czy spośród mnogości dostępnych mebli dobierze te, które stylem i formą wpasują się w wystrój mieszkania , pokaże próbki produktów z naszego Salonu, przygotuje ofertę cenową i poprowadzi proces zamówienia.

 

Oto kilka prostych wskazówek:

Odwiedź nasz Salon, przynieś rzut mieszkania z wymiarami, zdjęcia wnętrz, które Ci się podobają. Jeśli nie wiesz co Ci się podoba, obejrzyj naszą ekspozycję, porozmawiaj z profesjonalnym projektantem – to nic nie kosztuje a pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości, ustalić koloryt i styl który preferujesz.

Wybrane meble komponujemy w Twoim wnętrzu. Wykonujemy projekt – przenosimy rzeczywiste wymiary na rzut mieszkania i planujemy przestrzeń tak, aby była nie tylko funkcjonalna ale i estetyczna. Projekt może być planem z wymiarami – rzut z góry, wzbogacony widokami mebli na poszczególnych ścianach, wykonany w formie rysunku technicznego, ale także z kolorytem wyposażenia i ścian. *Koszt projektu ( 500 zł ) odliczamy od ceny zakupionych u nas mebli.

 

Dzięki projektowi będziecie Państwo mieli pewność co do efektu końcowego, pozwoli to uniknąć przykrych niespodzianek. Zakupione w naszym Salonie meble, dowieziemy w dowolne miejsce, oferujemy również wniesienie, montaż i ustawienie w mieszkaniu. Zadowolenie naszych Klientów jest priorytetem naszego działania.

 

Kontakt z Projektantem – bezpośrednio w naszym Salonie
lub pocztą e-mail: projekty@baxpol.pl

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Realizacje wnętrz zaprzyjaźnionych firm wnętrzarskich z udziałem mebli z naszego salonu: